hemen tıkla...

Ücretsiz Dershane

Ücretsiz Dershane

Dershanelerin kapatılmasıyla birlikte Türkiye genelinde üniversiteye hazırlanan liseli gençlerimiz için zorlu bir süreç başladı. Tek bir okul hariç… Tabi ki Şehremini Anadolu Lisesi

Okulların kapanmış olmasına rağmen Şehremini Lisesi öğrencileri okulda eğitime devam ediyor. Üstelik 1 temmuz tarihine de kadar da devam edecek. Bu süreçte 11. sınıf öğrencileri üniversite hazırlık derslerini almaya devam edecekler. 1 Temmuz tarihinden sonra eğitime 2 ay ara verilecek. Bu ara boyunca koç öğretmen sistemi ile derslere devam edilecek.

Okulumuz, hazırlık sınıfındaki her 5 öğrenciye 1 koç öğretmen atadı. Tatil süresince, öğrencilerin takıldıkları tüm konularda koç öğretmenleri onlara yardımcı olacak. 2 aylık aranın ardından 1 eylülde üniversiteye hazırlık eğitimi kaldığı yerden yine okul sıralarında devam edecek.

Normal eğitim döneminde program daha yoğun. Sadece hafta sonları değil, hafta içi de normal dersler bittikten hemen sonra saat 15:00 de etüt dersleri başlıyor.

Tüm bu özverili çalışma tamamen ücretsiz. Öğrencilerden hiç bir şekilde para talep edilmiyor. Öğretmenlerimiz de bu hizmeti gönüllü olarak veriyorlar.

Öğrencilerimizin daha iyi bir üniversite hayaline canı gönülden destek olan tüm öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ederiz.

0% Oyla
Yazan - Haz 18 2015. Kategori Manşet, Okul Köşesi. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yapabilmek için, kayıtlı olmanız gerekmektedir Giriş

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım: SetuP Bilgisayar