hemen tıkla...

1976 Mezunumuz Yusuf Tolunay Vefat Etmiştir

1976 Mezunlarımızdan Yusuf Tolunay geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu 27 Şubat 2012 günü vefat emiştir. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Mezunumuzun eşinden gelen mesajı da sizlerle paylaşmak istedik.

————————————————————————————————————-

Yusuf umun sevgili lise arkadaşları
Sıklıkla güzel anılarınızı dinledim, çoğunuzu sadece ismen tanıyordum. 23 Şubat yemeğinine birlikte katılacaktık, çok heyecanlıydı. Kısmet olamadı maalesef.
Dostluk ve arkadaşlıklar benim için çok anlamlı ve önemlidir.
Ben bir şey yapmadım Yusuf un sevgili arkadaşları. Herşeyin  kendi kontrolünde olmasını seven sevgili Yusuf um, kendi yatacağı yeri ve namaz kılınacak camii de kendi ayarladı. Nasıl ı bilemezsiniz, ancak inanın böyle oldu – hiç planlamamıştım – sadece Yusuf 16. YY dan kalan o tarihi camiyi çok severdi.

Dostluklarda uzaklık olmaz – isteyince ulaşılır – orada olanlarınız görmüş olmalısınız – İstanbul un her bölgesinden dostlarımız gelmişti – Ben Silivri liyim ancak cemaatin çok az sayıda bir bölümü Silivri liydi, çok önemli bir bölümü ise İstanbul ve diğer yerlerden katıldı.
Tören ve sonrası tam da benim Yusuf umun istediği gibi oldu.

Acımın tarifi mümkün değil. Bu acılı günümde, Silivri yağışsız ama ayaz, istanbul  yağışılı ve onun hiç sevmediği kadar keşmekeş içinde olmasına karşın, acımızı paylaşmak ve son görevi yerine getirmek üzere yanımızda olan tüm DOST ve Arkadaşlara teşekkür ve sevgilerimi iletmek istiyorum ve gördüğünüz gibi bunu yine Yusuf umun aracışığı ile yerine getirmekteyim. Son 3 günde ne oldu ise; tüm gelişmeleri Yusuf yönlendirdi, ben sadece elçiydim ve trans halinde ‘O’nun istekleri doğrultusunda hareket ettim.

Şehremini74 grubuna ‘YUSUF TOLUNAY’ dan son bir SELAM olsun

Gülsevim Avcı Tolunay

0% Oyla
Yazan - Şub 29 2012. Kategori Aramızdan Ayrılanlar, Mezunlarımızdan Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yapabilmek için, kayıtlı olmanız gerekmektedir Giriş

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım: SetuP Bilgisayar