hemen tıkla...

Yardımınıza İhtiyacımız Var!

Değerli Mezunlarımız;

Tıp fakültesinde okuyan bir kardeşimizin bursa ihtiyacı var. Aramızdan gönüllü arkadaşlarla bir fon oluşturup düzenli olarak kendisine yardım etmek istiyoruz. Herkesi destek olmaya çağırıyorum. Yardımın büyüğü küçüğü olmaz. Size küçük gelecek rakamlar bir araya geldiğinde büyük bir tutar yapabilir. Bu nedenle ben fazla yardım edemem diye düşünmeyin. Azı bile işe yarayacaktır.

İhtiyaçla ilgili gerekli araştırmayı hem okulumuz üzerinden, hem de kardeşimizin çevresinden yürütüyorum. Ancak kardeşimizin kimliğini, sadece yardım etmek isteyen arkadaşlarla paylaşacağım. Aynı şekilde yardım eden arkadaşlarımız da isterlerse kimlikleri ve yardım tutarları gizli tutulacaktır.

Para konunda çok hassas davrandığımızı önceki çalışmalarımızdan biliyorsunuz. Yine aynı şekilde bütün yardımlar herkesin görebileceği şekilde şeffaf olarak toplanacak. Belirlediğimiz tutar aylık olarak kardeşimize gönderilecek, artan tutar sonraki aylar için havuz hesabımızda bekletilecektir.

Ve son olarak, eğer çevrenizdeki herhangi bir yardım kuruluşundan veya firmadan destek bulma imkanınız varsa lütfen onu da paylaşın benimle.

Gelin hep birlikte, Şehremini Lisesi mezunlarına yaraşır bir yardımlaşma yapalım. Her beraber bir kardeşimiz için hayatı kolaylaştıralım…

Sevgi ve saygılarımla,
Sertaç İkizceli
Şehremini Lisesi Mezunlar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

0% Oyla
Yazan - Kas 30 2012. Kategori Manşet, Yönetim Kurulundan. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yapabilmek için, kayıtlı olmanız gerekmektedir Giriş

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım: SetuP Bilgisayar