hemen tıkla...

Siteye Üye Olmak ve Yazı Yazmak

Sitemizden üye olmak ve yazı yayınlamak için resimlerdeki adımları takip etmeniz yeterlidir.

 

1. İlk olarak, sitemizin sağ üst köşesinde bulunan alandan “Üye Girişi”‘ni tıklayınız.

Sitenin sağ üst köşesinden "Üye Girişi" bölümünü tıklayın...

 

2. Aşağıdaki sayfa açıldıktan sonra; daha önce üye olduysanız, giriş bilgilerinizi girip “Giriş” tuşuna basınız. Eğer daha önce üye olmadıysanız, okla gösterilen yerdeki “Kayıt Ol” yazısını tıklayınız.

Daha önce üye olduysanız boşlukları doldurun, olmadıysanız "Kayıt Ol" seçeneğini tıklayınız.

 

3. Kayıt ol yazısını tıkladıktan sonra, aşağıdaki gibi bir form çıkacaktır. Formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak  girdikten sonra, En alttaki “Kayıt Ol” tuşuna basınız. Bu bilgilerin doğru olmaması durumunda kaydınızın onaylanmayacağını, onaylansa bile iptal edilebileceğini unutmayınız. Sitemizde takma isim kullanmak yasaktır. Arkadaşlarınızın da sizi tanıyabilmesi için mutlaka gerçek isminizle üye olunuz.

Üye bilgilerinizi doğru olarak girmeye dikkat ediniz.

 

4. Yukarıdaki formda “Kayıt Ol” tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki ekran gelecektir. İlk aşamayı tamamladınız.

İlk kayıt aşaması bittikten sonra, sitemizden gelen epostayı tıklayınız.

 

5. Kaydınızın tamamlanması için eposta kutunuza gelen onaylama mesajını bulunuz. Bu mesaj içinde son adımı tamamlayacağınız bir adres bulunmaktadır. Lütfen tıklayınız.

Benzer bir eposta alacaksınız.

 

6. Üyelikle ilgili bütün işlemleriniz tamamlanmıştır. Kullanıcı adı ve şifreniz okla gösterilen yerde yazmaktadır. Bunları aşağıdaki kutulara yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Şifreyi yazarken zorlanıyorsanız, kopyala yapıştır yaparak deneyiniz.

Epostayı tıkladıktan sonra ilk şifreniz ekranın üstünde çıkacaktır. Bunları kullanarak giriş yapabilirsiniz.

 

7. Artık üyelik işlemleriniz tamamlanmıştır. Öncelikle daha kolay hatırlayacağınız bir şifre için soldaki menüde bulunan “Profil” bölümüne giriş şifrenizi değiştirebilirsiniz. Yazı eklemek istiyorsanız, Yazılar başlığının hemen sağında bulunan “Yazı Ekle” düğmesini tıklayarak yazı ekleyebilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandı. Yazı girmeye başlamak için "Yazı Ekle" düğmesini tıklayınız..

 

8. Yazı eklerken, tamamen büyük harfler kullanmamaya, Türkçe imla kurallarına dikkat etmeye özen gösteriniz. İmla kurallarına uygun olmayan, anlaşılması güç yazılar kesinlikle yayınlanmayacaktır.

Gerekli boşlukları doldurduktan sonra, sağ tarafta bulunan “İnceleme İçin Gönder” tuşuna basmanız yeterlidir. Yazınızı göndermeden önce uygun kategoriyi seçmeyi unutmayınız.

Tüm alanları doldurduktan sonra "İnceleme İçin Gönder" tuşuna basarak yazınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Yazınız editörlerimiz tarafından incelendikten sonra uygun görülenler yayınlanacaktır. Yazıların yayınlanıp yayınlanmaması tamamen editörlerimizin kararlarına bağlıdır. Uygun görülmeyen yazıların yayınlanması için ısrar etmeyiniz.

0% Oyla
Yazan - Kas 30 2011. Kategori Faydalı Bilgiler, Manşet. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yapabilmek için, kayıtlı olmanız gerekmektedir Giriş

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım: SetuP Bilgisayar