hemen tıkla...

Seminer : Ne Olacağım Ben Şimdi?

EVRİM FUNDA İNKAYA HOROZBu seminerde, Lise mezuniyetinin ardından, gençlerin üniversite seçimleri ve üniversite mezuniyetlerinin ardından da iş seçimleri konusunda kariyer yollarını nasıl belirleyecekleri, bu konuda nelere ihtiyaç duyacakları ile ilgili bilgiler verilecek.

İnsan kaynakları ve bilişim sektöründe gençler tarafından henüz bilinmeyen özellikli niteliklere sahip bazı mesleklerin tanıtımı yapılacaktır.

9 Nisan Çarşamba, saat 11:00 de okulumuz toplantı salonunda yapılacak seminere tüm mezunlarımız davetlidir.

 

Evrim Funda İnkaya Kimdir?

İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANI

Erenköy Kız Lisesi Matematik bölümünün ardından, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünden mezun oldu. 11 yıl boyunca kendisine ait bir şirkette ticaret ile uğraştıktan sonra, şirketini devrederek, insan kaynakları yazılımında Türkiye’nin öncüsü BİLİN Yazılım’da işe başladı.

Öncelikle HUMANİST İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi’nin kalite, test ve dokümantasyon süreçlerinden sorumlu olduktan sonra, şirketin insan kaynakları, kurumsal iletişim ve idari işleri süreçlerini de yürüttü.

İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak yürüttüğü görevinde; 27001 Bilgi Güvenliği standartlarının oluşturulması, eğitimlerinin verilmesi, uygulamaya alınması ile ilgili tüm süreçlerinde Bilgi Güvenliği Sorumlusu ve proje yöneticisi olarak görev almasının yanı sıra; tüm insan kaynakları süreçlerinin oluşturulması, devreye alınması, yürütülmesi ve iyileştirilmesi ile ilgili çalışmalarını sürdürdü.

Halen, Bilin Yazılım’daki görevini sürdürmekle birlikte, Bilin Yazılım ve ICC İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık’ın birlikte yürüttüğü HUMANİST AKADEMİ projesinin kurucusu, yöneticisi ve ICC İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık AŞ.’nin de Genel Müdür’ü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. www.fundainkaya.com adlı blogunda, insan kaynakları ile ilgili yazılarını da paylaşan Evrim Funda İnkaya Horoz, 2004 yılından beri PERYÖN üyesidir.

0% Oyla
Yazan - Nis 7 2014. Kategori Manşet, Seminerler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yapabilmek için, kayıtlı olmanız gerekmektedir Giriş

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım: SetuP Bilgisayar