hemen tıkla...

Seminer : Medya ve Radyo Yayıncılığı / Taner Horoz (TRT İstanbul)

Taner Horoz

Bu ayın seminer konusu; Medya ve Radyo Yayıncılığı.

Seminer konuğumuz ise, TRT İstanbul Radyosu Program Müdürü, Taner Horoz.

26 Mart Çarşamba günü saat 13:00 de okulumuz seminer salonunda yapılacak seminere tüm mezunlarımız davetlidir.

Taner Horoz Kimdir?

Anadolu ve Marmara Üniversiteleri mezunudur. İş İdaresi ve Genel Gazetecilik üzerine öğrenim gördü. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Genel Gazetecilik bölümünde “Yazılı Basında Yönetim ve Organizasyonel Yapılanma Alternatifleri” konulu teziyle tamamladı. Doktorasını da aynı bölümde “Türkiye’de Televizyon Haberleri” konulu teziyle tamamladı.

1987 yılında TRT İstanbul Radyosu’nda teknik birimde işe başlamıştır. 1998 yılında Yayın Şefi olduktan sonra 2000 yılında Yayın Yönetim Müdürü olarak ataması yapıldı ve 2013 yılına kadar bu görevi yürüttü. 2011 yılında bu görevinin yanında Eğitim Kültür Yayınları ve Program Müdürlüğü görevlerini de yürütmeye başladı. Halen Program ve Eğitim Kültür Yayınları Müdürü olarak çalışmaktadır.

Marmara, İstanbul ve Yeditepe Üniversitelerinde, konuk hoca olarak, “TRT ve Kamu Hizmeti Yayıncılığı”, “Radyo Yayıncılığı”, “Radyoda Program Yapımı”, “İletişim ve Dilin Etkili Kullanımı” konularında dersler verdi. 2012-2013 döneminde Yeni Yüzyıl Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak, “Radyoda Program Yapımı” dersini verdi.

Sarı Basın Kartı sahibi ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesidir. İngilizce ve İtalyanca billiyor.

0% Oyla
Yazan - Mar 24 2014. Kategori Manşet, Seminerler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yapabilmek için, kayıtlı olmanız gerekmektedir Giriş

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım: SetuP Bilgisayar