hemen tıkla...

Mezunlar Günümüzün Ardından

Değerli üyelerimiz;

Mezunlar günümüzün ardından; en yeni mezunlarımızdan tutun da, en eski mezun ağabey ve ablalarımıza kadar pek çok kişiden, onlarca arkadaşımdan ve hatta çok değerli öğretmenlerimizden tebrik ve teşekkür mesajları alıyorum. Sayenizde haftalar süren çalışmaların yorgunluğunu bir çırpıda unutuverdik.

Bu konu ile ilgili unutulmaması gereken bir konunun altını özellikle çizmek gerektiğini düşünüyorum. Biz, Mezunlar Derneği yönetimi olarak zaten yapmamız gereken şeyi, yani görevimizi yaptık. Mezunlar gününün güzel geçtiğini düşünüyorsanız bunda en büyük pay sizindir. Ne kadar iyi bir hazırlık yapmış olursak olalım, siz bahçede olmasaydınız sonuç böylesine güzel olmazdı.

Bu nedenle en büyük övgüyü, siz değerli mezunlarımız ve tabi ki sevgili öğretmenlerimiz hak ediyor. Pazar günü aramızda olduğunuz için sizlere de ayrıca teşekkür ederim.

Gelmek isteyip de gelemeyen arkadaşlarımız için bir şey söylemeyeceğim, ancak gelmek istemeyen arkadaşlarıma da seslenmek istiyorum. İnsan hayatında çeşitli dönemler vardır. Lise hayatı; insanın en saf, en doğal, en “kendi” olduğu dönemdir. Hayatımız boyunca, iyisiyle-kötüsüyle pek çok insanla tanışır, arkadaş oluruz. Ama eminim ki, hiç biri lise arkadaşlarınızın yerini tutmayacaktır. Ve inanıyorum ki, bu arkadaşlıklar tozlu raflara terk edilmeyecek kadar değerlidir. Koskoca yıl içinde sadece 2-3 saatinizi bu arkadaşlıklara ayırıp, bizimle olursanız çok mutlu olacağınızdan eminim.

Son olarak, her etkinlikte elimizden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Unutmayınız ki, hiç birimiz profesyonel organizatör değiliz. Bu etkinlikleri kendi işlerimizden, arkadaşlarımızdan ve de ailelerimizden çaldığımız dar zamanlarda üstelik kişisel imkanlarımızla yapmaya çalışıyoruz. Eksikliklerimizin ve hatalarımız olması çok doğaldır. Bu hatalarımızı bizimle paylaşmanız bir sonraki etkinliğimizin daha güzel olmasını sağlayacaktır. Çok sevdiğim bir laf vardır. “Çözümün bir parçası değilsen, sorunun parçasısındır.” der. Lütfen sorunun değil, çözümün parçası olun. Siz de organizasyon komitesinde yer alın. Bize katılın ki, hatalarımızı düzeltmemizde bize yol gösterin. Hep birlikte daha iyisini yapalım.

Saygı ve sevgilerimle,

Sertaç İkizceli
Şehremini Lisesi Mezunlar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

https://www.facebook.com/note.php?note_id=10150304066591699

Günümüze ait resimler aşağıdaki adrestedir.

http://www.facebook.com/media/set/?set=oa.277502978934797&type=1

0% Oyla
Yazan - Eyl 30 2011. Kategori Mezunlar Günü, Yönetim Kurulundan. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Mezunlar Günümüzün Ardından”

  1. Yine çok başarılı bir organizasyondu. Emeği geçenlere çok teşekkürler, sayelerinde lise arkadaşlarımı tekrar gördük, üst ve alt dönem mezunlarla da biraraya gelme fırsatı yakaladık 🙂

Yorum yapabilmek için, kayıtlı olmanız gerekmektedir Giriş

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım: SetuP Bilgisayar