hemen tıkla...

2012 Yılı Mezunlar Günümüz Hakkında Notlar

Değerli mezunlarımız;

Tüm mezunlarımızın bir araya geldiği Mezunlar Günü’müze sayılı saatler kaldı. Mezunlar Derneği olarak günümüzün en güzel geçmesi için pek çok hazırlık yaptık.  Bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.

 • Geçtiğimiz hafta başından itibaren İstanbul’un çeşitli yerlerine astığımız afişlerle günümüzün tanıtımına başladık. Bakırköy, Fatih, Zeytinburnu, Merter, Kadıköy Rıhtım, İkitelli, İstoç, ve Avcılar’da merkez noktalarda bu yerlere ilave olarak yine aynı bölgelerde pek çok ara noktalarda afişlerimiz asıldı. Bahçeşehir 3. cadde ve Şişli Blackout Alışveriş merkezlerinin elektronik panolarında yine biz varız.
 • Havanın güneşli olma ihtimaline karşı bahçemizin üstünü kapattık. Bu sayede
 • yağmur veya güneş altında kalma gibi bir sıkıntımız olmayacak.
 • Oturma düzenimiz daha çok sandalye ve masa ile takviye edildi. Geçen sene 500 olan sandalye sayımız bu sene 1.000 adet. Bu sayede çok az mezunumuz ayakta kalacak.
 • Yine önceki senelerden farklı olarak bu sene bahçemizde canlı müzik gruplarımız olacak. Okulumuzdan mezun kardeşlerimizin keyfimize keyif katacağına inanıyoruz.
 • Geçen sene en büyük sorunumuz olan otopark meselesini bu sene bir nebze olsun çözdük. Okulumuzun hemen yanındaki Çapa Ortaokulu (Çapa İlköğretim Okulu) ve caddenin karşısındaki Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi’nin değerli müdürleri bahçelerini otopark olarak kullanımımıza açtılar.  Mezunlarımız araçlarını buralara bırakabilirler. Ancak yine de yakında geliyorsanız lütfen araçlarınızı getirmeyiniz.
 • Daha önce de belirttiğim gibi bu sene meslek gruplarına yönelik toplantılar yapacağız. Bu organizasyonun sağlıklı yapılabilmesi için sizleri yakından tanımamız gerekiyor. Lütfen gelirken yanınızda kartvizit getiriniz. Kayıt masasındaki  arkadaşlarımıza mutlaka kart bırakmayı unutmayınız.
 • Pek çok öğretmenimizi telefonla aradık, ancak hala ulaşamadığımız oldukça fazla sayıda öğretmenimiz var. Lütfen çevrenizdeki öğretmenlerimizi günümüzden haberdar ediniz. Hatta mümkünse gelirken beraberinizde getiriniz. Onların bizler için yaptıklarını düşünce bu hizmet az bile…
 • Hala, gelip gelmemekte kararsız arkadaşlarınız varsa; neler kaçırdığını görmesi için önceki senelere ait mezun günlerimizi kendilerine gösterebilirsiniz. Ama fazla ısrar etmeyin hazırlıklarımız sadece 1.500 kişi için… 🙂

Ve son olarak; Bizler oldukça uzun zamandır, mezunlar gününün keyifli geçmesi için çalışıyoruz. Lütfen pazar günü bahçemizde olunuz ve bu dostluk ve sevgiyi bizimle paylaşınız.

Herkesin birbirini ötekileştirme çabasında olduğu bu dönemde “BİZ” olmanın gururunu hep birlikte yaşayacağımız bir gün diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,
Sertaç İkizceli
Şehremini Lisesi Mezunlar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

0% Oyla
Yazan - Eyl 14 2012. Kategori Mezunlar Günü. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “2012 Yılı Mezunlar Günümüz Hakkında Notlar”

 1. Ünsal ALAÇAM
  Unsal

  Emeği geçen herkese şimdiden kucak dolusu sevgi ve saygılar dilerim. :)))

Yorum yapabilmek için, kayıtlı olmanız gerekmektedir Giriş

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım: SetuP Bilgisayar